BenKral Tv
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Yıllık Hasret “Janti” ile Sona Erdi

Murat BOZ   “Janti” dedi..

5 yıl aradan sonra Murat Boz’un 12 şarkıdan oluşan yeni albümü JANTİ, 8 Nisan Cuma günü tüm müzik marketlerde yerini aldı.

DMC etiketi ile piyasaya çıkan  albümde, Türkiye müzik sektörünün en önemli sanatçıları ve müzik direktörleri ile çalışan Murat Boz albümün prodüktörlüğünü de üstelendi.

ALBÜMDE 2 MURAT BOZ ŞARKISI

8 Nisan’da piyasaya çıkan albümde bir de Murat Boz sürprizi yer alıyor. Sözü ve bestesi kendisine ait olan “Elveda Deme” ve “Siyah Gün” isimli 2 şarkısının da yer aldığı albümün stüdyo çalışmaları yaklaşık 14 ay sürdü.

JANTİ’ de YILDIZLAR GEÇİDİ…

Murat Boz JANTİ albümü ile Ebru Gündeş, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Sıla, Fettah Can, Emrah Karaduman, Gürsel Çelik, Alper Narman, Onurr, Soner Sarıkabadayı, Ersay Üner, Cansu Kurtçu, Oğuzhan Koç, Kadir Mutlu ve Leyla Özöksüz gibi müzik sektörünün birbirinden değerli isimlerinin yer aldığı yepyeni ve farklı bir projeye imza attı.

Yeni albümü ile hayranlarının karşısına farklı bir konseptle çıkan Murat Boz’un fotoğraf çekimlerini Emre Ünal, styling çalışmasını ise İpek Ersoy gerçekleştirdi.

Commenting disabled.

İgili Makaleler

RSS